Utilizamos cookies para asegurarnos de que le damos la mejor experiencia en nuestro sitio web. Si continúa utilizando este sitio, asumiremos que está satisfecho con él. Nuestra Política de Privacidad

aceptar
Split Top Rotating Column Alembic Still Premium @ Karolinka, Czech Republic

Alambique de Columna Rotativa Premium @ Karolinka, República Checa

Directamente desde CZ @Regrann_App de @mydlinkakarolinka - Každý den pracuji s éterickými oleji a vím mnoho o jejich výrobě, kvalitě i využití. O mnoho méně jsem toho ale věděla o hydrosolech. Někdy před více než rokem jsem se díky aromaterapeutce Marii dostala k tak překvapivým materiálům, týkajícím se výroby hydrosolů- tedy květinových vod, že to od základu změnilo můj pohled na ně, respektive na ty kupované, které používám. Mé alchymistické duši to smozřejmě nedalo spát a začala jsem studovat základy destilace i chemii hydrosolů, učila se anatomii, život a metabolismus rostlin, radila se s Martinem Žufánkem i jinými specialisty přes destilování.... a teď nastala ta chvíle kdy se můj sen o jejich výrobě stal skutečností. Vzrušeně rozbaluji obrovskou krabici, odendavám vrstvu za vrstvou, až se objeví lesklý kousek a mé prsty se jemně dotknou studeného kovu. Září jako slunce. Aby ne, putovala téměř tři tisíce kilometrů, až z města Tuído ve slunném Portugalsku, kde mi jí vyrobili. Po dlouhém čekání a dlouhé cestě je konečně tu! V mé mýdlové laboratoři stojí měděná destilační kolona, stejná, jakou používali odedávna alchymisté! Dostává jméno Alshshifa' هذا الشفاء , tedy arabsky uzdravení. Teď se začneme seznamovat a já mohu konečně své teoretické znalosti uplatnit v praxi.
¡Muchas gracias a los chicos de Iberian Coppers @iberiancoppers ! Mi alambique aún llegó sano y salvo y brilla como el sol de Portugal ? ¡Ya la quiero!


» Alambique de Columna Rotativa Premium

» Aceites Esenciales y Hidrolatos En Todo El Mundo

Les invitamos a consultar nuestros equipos en info@copper-alembic.com

Encima
Menú
Cerrar
Carrito
Cerrar
atrás
Cuenta
Cerrar